Tomo Skorupskio blogas

Tomo Skorupskio blogas

2013 m. birželio 10 d., pirmadienis

Velniop sistemą!

Prieš skaitant šį straipsnį, labai rekomenduočiau perskaityti pirmajį ir antrajį straipsnius. 

Nuo 1990 metų iki dabar gyventojų skaičius sumažėjo nuo 3,7 iki 2,9 milijonų (čia tik oficiali statistika).
Nuo 1990 metų gimstamumo ir mirtingumo skalė visada nepalanki gimstamumui. T.y augimui.
Nuo 2004 metų nebeturime nepriklausomos valstybės.
Nuo 1990 metų vis mažėjo daugumos gyventojų perkamoji galia.
Šalyje virš 30% gyvena virš skurdo ribos. Beveik visada bedarbystė buvo 10% ir didesnė. Nepaisant nenormalaus tempo emigracijos.
Valstybės skola - 52 mlrd. lt, eiliniam piliečiui - virš 17 tūkst. litų.
Mūsų prezidentė atvirai deklaruoja priešiškumą nacionalizmui. Taip, tam pačiam, kurio dėka 1990 03 11 Lietuva atkūrė nepriklausomą valstybę, kurią turėjome 14 metų.
2012 -ais - 128 mln žydų aferistams.
2013-ais - 190 mln Afrikai, prisidedant prie "skolos" juodajam žemynui už europiečių kolonijas.  Mažytis bet - Lietuva tokių kolonijų neturėjo, skirtingai negu badaujančių žmonių.
Mūsų vaikai pirmą kartą parūko ir apgirsta nuo alkoholio 12-13-os metų.
Lietuvoje per 55 metus išžudyta ~2mln. vaikų.
Artimiausiuose planuose - dar labiau tautiečius nuskurdinantis euro projektas, o taip pat - žemės pardavimas užsieniečiams.
Mūsų žiniasklaida sėkmingai plauna smegenis mūsų tautiečiams, augina konformistų klasę.
Mūsų jaunoji karta 9/10 didžiuojasi sakydami, jog yra apolitiški nesuvokiant, jog arba tu dalyvauji politikoje su sava ideologija, arba politikai valdo tave.
Kiekvieną dieną lietuviai pralaimi kovą dėl mūsų tautos išlikimo. Vietoje organizavimosi išliedami pykti interneto komentaruose, aludėje ar sporto varžybose. 

Ir jūs sakote, jog aš, būdamas patriotu, turiu apsiriboti vien tik istorinių datų minėjimais ir žvakučių deginimu? Atleiskite, tačiau aš neketinu būti nuosaikesnis vien dėl to, jog jūs, būdami prisitaikėliai, geriau jaustumėtės.

Sakote, jog mes esame prieš sistemą? Mes dar tik dabar pradedame diskusijas, ar verta kovoti su sistema. Tuo tarpu sistema jau kuris laikas kariauja prieš mus, prieš lietuvius.

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą