Tomo Skorupskio blogas

Tomo Skorupskio blogas

2016 m. vasario 3 d., trečiadienis

Uspaskicho baudelė ir Lietuvos politinė arena


Uspaskicho išteisinimo tema. Buvęs darbo partijos lyderis, kurio vadovaujama partija vedė milijoninę nešvarią buhalteriją, atsipirko kelių tūkstančių baudele. Internetuose žmonės pradėjo piktintis. Tuo tarpu aš visiškai nenustebau tokiu sprendimu. Jau turbūt niekas nebstebina. Bet šis įvykis parodė kelis dalykus:

Greičiausiai buvo politinis susitarimas, jog Uspaskichas pasitrauks iš politikos ir už tai nesės.
<Iš to išeina, kad..>
Teisė, teisėsauga ir teisingumas Lietuvoje - stipriai politizuotas, Ty vienos politinės jėgos rankose.
<Ir>
Ta jėga dabar išnaudoja šią situaciją politiniams savo taškams susikrauti, nors manau, jog Uspaskichas nesėdo su jų pritarimu/žinia.
Šiaip gaila, bet greičiau dėl visų tendencijų, nei kad dėl vieno šito atvejo. Čia - nieko naujo. Kovojama su smulkia korupcija (kas irgi gerai), tuo tarpu stambieji yra saugomi. Nebent būtų itin neparankūs.

Pati visuomenė, atrodo, taip pripratinta pritarti, nebesugeba kritiškiau įvertinti esančių įvykių. Pritark, nes jeigu ne, tai tave išjuoksime per feisbukus, numes kokio kompropato arba apkaltins, kad tavo veikla naudinga Rusijai.

Gaila, kad taip vyksta, bet kažkaip turbūt pradedu sutikti, kad visų pirma kiekvienas iš mūsų esame kaltas, kad politiką, kaip vienintelį būdą kažką pakeisti, priimame kaip žaidimą ar darome tai mėgėjų lygmeniu(atrodo, kad žmonės savo gimtadienius labiau organizuoja, nei kokį politinį veiksmą), arba nesiimame patys savo atsakomybės, o sakome, kad va - jūsų lyderiai blogi. Aišku kad jie tikrai neblizga. Dėl to ir reikia visų mūsų, kad tuos lyderius sustiprinti arba jeigu reikia - pakeisti.

1 komentaras:

  1. VISAS SKAITYKITE ŠIĄ TESTAMONĄ, KAIP GAUTI MANO PASKOLĄ IŠ TEISĖS IR PATIKĖTOS PASKOLOS ĮMONĖS. Mano vardas Kjerstin Lis, aš ieškojau paskolos savo skoloms padengti, visi, kuriuos sutikau, sukčiaujo ir pasiėmė pinigus, kol galiausiai sutikau poną Benjaminą. Breilis Lee Jis man suteikė 450 000,00 R paskolą. Jis padėjo ir kitiems mano kolegoms. Aš kalbu kaip laimingiausias žmogus visame plačiame pasaulyje šiandien ir pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris gelbsti mano šeimą nuo mūsų blogos padėties, pasakysiu vardą visam pasauliui ir aš su džiaugsmu sakau, kad mano šeima grįžo į gera, nes man reikėjo paskolos, kad pradėčiau visą gyvenimą, nes esu vieniša mama su 3 vaikais ir visas pasaulis atrodė, kad ji kabojo ant manęs, kol turėjau galvoje, kad Dievas atsiuntė paskolos davėją, kuris pakeitė mano gyvenimą ir mano šeimos, skolinantis Dievą, ponas, Benjaminas, jis buvo Gelbėtojas, Dievo siųstas gelbėti mano šeimos, ir iš pradžių maniau, kad tai nebus įmanoma, kol negausiu paskolos, pakviečiau jį į savo šeimą. - viso vakarėlio, kurio jis neatsisakė, ir patarsiu kiekvienam, kuriam tikrai reikia paskolos, susisiekti su ponu Benjamin Breil Lee el. paštu (Lfdsloans@outlook.com), nes jis yra supratingiausias ir nuoširdžiausias paskolos davėjas. kada nors susitiko su rūpestinga širdimi. Jis nežino, kad aš tai darau, skleisdamas mano linkėjimą į mane, tačiau manau, kad turėčiau tuo pasidalinti su jumis, kad išvengtumėte sukčių. Prašau, saugokitės apsimetinėtojų ir susisiekite su tinkama paskolų bendrove el. Paštu per Lfdsloans @ outlook. com arba „WhatsApp“ + 1-989-394-3740. .

    AtsakytiPanaikinti